Strona Główna
AKTUALNOŚCI
WYDARZENIA
PATRONI HONOROWI
PROGRAM FESTIWALU
Konkurs publiczności
ORGANIZATORZY
Sponsorzy, Patroni
STOWARZYSZENIE DWA BRZEGI
NEWSLETTER
Komunikacja
Kontakt
Szukaj
AKREDYTACJE, ZGŁOSZENIA
PLIKI DO POBRANIA
GALERIA
Komunikacja festiwalowa między Dwoma Brzegami


Komunikacja Miejska MZK i prywatni przewoźnicy

Z Kazimierza Dolnego autobusem Komunikacji Miejskiej do Puław (linia numer 12, 112) następnie przesiadka w Puławach na linię numer 17, 17p lub 117 do Janowca (najlepiej wysiąść po marketem Kaufland, przejść na druga stronę ulicy i wsiąść w autobus linia 17, 17p lub 117 do Janowca). Przewidywany czas podróży 1,5 godz.
http://mzk.pulawy.pl/rozklad.html

Samochód osobowy/motocykl (przez Puławy)

Z Kazimierza Dolnego do Puław trasą 824 przez Bohotnicę, Parchatkę, Wostowice, w Puławach ulicą Głęboką, Czartoryskich, dalej w lewo w ulicę Piłsudskiego, trasą numer 12 do miejscowości Góra Puławska, za mostem na Wiśle w lewo trasą numer 743, po trzech kilometrach w prawo do Janowca. Przewidywany czas podróży 48 min, odległość: 28 km.

Rowerem, motocyklem, samochodem przez prom „Serokomla” w Bochotnicy

Z Kazimierza Dolnego trasą 824 do Bochotnicy, po 5 km skręcamy w lewo do promu „Serokomla” przewożącego na drugą stronę Wisły do Nasiłowa, dalej trasą nad skarpą do Janowca, całkowita odległość ok. 18 km, czas dojazdu 35 min. (nie licząc czasu oczekiwania na przeprawę). Przeprawa trwa ok. 4 min. Telefon: 663 600 016 (bezp. na prom), 603 593 363. Prom pływa w trakcie festiwalu od godz. 8.00 do ok. 2.00 w nocy.

Statkiem, gondolą

Z nabrzeża miejskiego w Kazimierzu Dolnym statkiem żeglugi rzecznej lub gondolą w kierunku Janowca, statek/gondola cumuje poniżej promu „Gelderland”, następnie pieszo do Janowca 2,5 km, przewidywany czas podróży to ok. 30 min.
 
sponsor generalny
sponsorzy
patroni medialni
patroni honorowi
organizatorzy
partnerzy

© Copyright 2013 Festiwal Dwa Brzegi. All rights reserved. Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Grzegorz Kondek. Projekt - Jarek Koziara. Nazwa Festiwalu - Mirosław Olszówka. Strona wykonana przez saracoratello.